• Comarch Akıllı Şehir Çözümleri Ankara’da – Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı

Comarch Akıllı Şehir Çözümleri Ankara’da – Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, 4-5 Mayıs 2016’da Ankara Rixos Grand Hotel’de gerçekleşecek.

Comarch’ın “Mobil Uygulama Sponsorluğu”nu üstleneceği etkinlikte kamu kurumlarından temsilciler, belediye başkanları, teknoloji şirketleri ve akademisyenler; akıllı şehirlerin geleceğiyle ilgili bilgi ve görüşlerini paylaşma fırsatı bulacaklar. Konferans aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerden akıllı şehir çözümlerine yatırım yapmış delegeleri de ağırlayacak. Etkinlik süresince gerçekleşecek 12’den fazla oturumda 40’tan fazla konuşmacı, akıllı şehir dönüşümleriyle ilgili bilgi ve fikir alışverişinde bulunacak.

Comarch Yeni Girişimler Direktörü Marcin Sobek, “Nesnelerin İnterneti ve Mobil Temas Noktalarıyla Mobilite Hizmetlerini Geliştirmek” başlıklı sunumunda değineceği konuları şöyle özetliyor: “Şehirleşmenin her geçen gün arttığı günümüzde; operasyonel ve dijital teknolojiler kullanılarak şehir altyapısından elde edilen gerçek zamanlı verilere dayalı bilgilendirme hizmetlerinin tasarlanması için yeni iş modelleri ve yaratıcı düşünme gereksinimi doğuran yeni bir pazarla karşı karşıyayız. Bu sunum, Comarch’ın en genç ve dinamik çözümlerinden biri olan Akıllı Kent platformunun dünyadaki pek çok şehirde karşılaşılan günlük sorunları nasıl çözebileceğini göstermeyi hedefliyor.”

Detaylı bilgi için http://www.akillisehirlerkonferansi.com/en/ sayfasını ziyaret edebilir, veya Linkedin üzerinden Comarch Pointshub’ı takip edebilirsiniz.

Share