Comarch’ın Entegre Yönetim Sistemi İlkesi

Comarch, müşterilerin artan beklentilerini karşılamak için ürünlerinin ve hizmetlerinin kalitesine özel olarak odaklanır.

Comarch, şirketin Kalite Yönetimi Sistemi’ni geliştirme çalışmaları sonucunda birçok sertifika almıştır:

  • Entegre Yönetim Sistemi Kalitesi (PN-EN ISO 9001:2009), Bilgi Güvenliği (PN-ISO/IEC 27001:2007), Çevre (PN-EN ISO 14001:2005) ve İş Sağlığı ve Güvenliği (PN-EN 18001:2004 - Uluslararası Çalışma Örgütü kılavuzu koşullarına uygunluk: "İş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemlerine ilişkin yönetmelikler" [ILO-OSH 2001]).
  • Yönetim Sistemi -  PN-N-19001:2006 standardıyla uyumlu Şirket İçi Uyumluluk Programı.

Bu sertifikalar, Polonya Test ve Sertifika Merkezi (PCBC) tarafından verilmiştir.

Kalite Yönetimi Sistemi, Comarch ürünlerinin ve hizmetlerinin kalitesini etkileyen tüm süreçlerin doğru bir biçimde tanımlanmasını ve bunlara bağlı kalınmasını sağlar. Verimli işleyen bir sistem, tüm süreçlerin etkinlik ve verimlilik açısından doğrulandığını, sürekli olarak geliştirildiğini ve dalgalı pazar koşullarına uyarlandığını, teknolojideki gelişmelerin dikkate alındığını ve belirli müşteri gereksinimlerinin gözetildiğini garanti eder. Üstün ürün ve hizmet kalitesi, çevreyi koruma ve çalışanlar ve tedarikçiler için güvenli bir çalışma ortamı yaratma konusunda şirketin gösterdiği titizlikle desteklenir. 

Comarch'ın kurumsal yönetim kurallarına bağlılığı, şirket ve müşterileri, tedarikçiler ile ürün ve hizmetlerin kalitesi, çevreyi koruma, iş sağlığı ve güvenliği standartları, çift kullanımlı öğelerin ticari denetimi, veri ve bilgi güvenliği bakımından, Comarch'ın standartlara bağlılığıyla ilgili diğer tüm taraflar arasındaki güven ilişkisinin güçlenmesinigaranti eder.

İndirin

Daha fazla bilgi ve öneriye ihtiyacınız var mı?

Bize iş ihtiyaçlarınızı söyleyin, biz size özel çözümlerimizi sunalım.