İş Ortakları

HP

HP Hesaplama Sistemi Uzmanı ile Tercih Edilen HP İş Ortağı
HP, tüketiciler ve işletmeler için önde gelen bir ürün, teknoloji, çözüm ve hizmet tedarikçisidir. Şirketin ürün yelpazesi BT altyapısı, kişisel bilişim ve erişim cihazları, küresel hizmetler, görüntüleme ve yazdırma gibi olanakları içerir.
www.hp.com

IBM

Advanced Çözüm Ortağı
IBM bilgisayar sistemleri, yazılımlar, ağ sistemleri, depolama cihazları ve mikroelektronik de dahil olmak üzere, sektörün en gelişmiş bilgi teknolojilerinin üretimi, geliştirilmesi ve oluşturulması alanında öncü olmak için çok yoğun çalışmaktadır.
www.ibm.com

Cisco

Cisco Silver
Lider ağ donanım üreticilerinden biri olan Cisco'nun öncelikli çalışma alanı routerlar, köprü(bridges) ve switchler gibi ağlar arası iletişim ürünleridir.
www.cisco.com

Microsoft

MS GOLD Sertifikası
Microsoft Corporation, ölçeklenebilir işletim sistemleri, sunucu uygulamaları, çalışan üretkenliği uygulamaları ve yazılım geliştirme araçları gibi çeşitli yazılım ürünlerini geliştirir, üretir, bunlar için lisans verir ve bu ürünleri destekler.
www.microsoft.com

Oracle

Oracle Sertifikalı ‘Advantage’ İş Ortağı
Oracle Corporation, işletmelerin sistem yazılımları ve iş uygulamaları yazılımları da dahil olmak üzere, işlerini yönetmelerine ve büyütmelerine yardımcı olan bilgisayar yazılımları geliştirir, üretir, pazarlar ve bunların dağıtımını yapar.
www.oracle.com

Tango Telecom

Tango Telecom, Anında Mesajlaşma ve Gerçek Zamanlı Ücretlendirme Çözümleri alanında lider bir tedarikçidir. Sorunsuz entegrasyon yeteneklerinin, altyapı değişikliğine ilişkin devrim niteliğinde bir yaklaşımla bir araya gelmesi sonucunda Tango Telecom'un iAXT Çözüm Portföyü, gelir potansiyelini en üst düzeye çıkaran, sermaye getirisini ve abonelerin sadakatini artıran yeni ve gelişmiş hizmetlerin hızlı lanse edilmesini mümkün kılar. Tango Telecom, dünya genelinde 200 milyonu aşkın aboneye gelişmiş hizmetler sunmak için O2, Vodafone, Bakrie Telecom, Turkcell, Indosat, AmericaMovil ve ZainGroup gibi operatörlerle ortaklık içindedir.
www.tango.ie

CENTUM Solutions

CENTUM Solutions
CENTUM Solutions, işlevsel özelliklerinden kabul testi aşamasına kadar Teknik Özellik, Entegrasyon, Test Planı Tasarımı ve Sabit-Mobil Birleşimi (FMC) Sertifikası ürünleri, cihazları, platformları, uygulamaları ve hizmetlerinde uzmanlaşmış mühendislik şirketidir. CENTUM operatörlerin, MVNO'ların, üreticilerin ve ürün/hizmet tedarikçilerinin ürün ve hizmet geliştirmesi sürecine yardımcı olur.
www.centum.es

OpenCloud

OpenCloud, telekomünikasyon sektörüne açık, standartlara dayalı ağ dönüştürme çözümleri sunar. OpenCloud ürünleri, yeni nesil IP ağlarında ve eski ağlarda, çok daha düşük bir fiyat noktasında klasik ve telco 2.0 telekomünikasyon hizmetleri sağlar.
Özel ve VC destekli bir şirket olan OpenCloud'un genel merkezi Cambridge'dedir; Yeni Zelanda, İspanya, Singapur ve Endonezya'da ofisleri bulunur.
www.OpenCloud.com

Daha fazla bilgi ve öneriye ihtiyacınız var mı?

Bize iş ihtiyaçlarınızı söyleyin, biz size özel çözümlerimizi sunalım.