Ödüller

2013

Yılın sponsoru Comarch

Polonya Satranç Şampiyonası 2012 ve Polonya Kadınlar Şampiyonası açılış töreninde, üstün başarılar için verilen Hetman ödülleri sahiplerini buldu. Profesör Janusz Filipiak başkanlığında Comarch, “Wojtaszek Comarch Team” satranç takımına yaptığı sponsorlukla "Yılın Sponsoru" unvanını aldı. 

Comarch, “Polityka” 500 Listesinde CSR Silver Leaf (Gümüş Yaprak) ödülünün sahibi oldu.

Comarch, Polonya Bilimler Akademisine göre ICT sektöründeki en yenilikçi şirket.

2010 yılında Polonya Bilimler Akademisi (PAN) Comarch’ı ICT sektöründeki en yenilikçi şirketler sıralamasında birinci seçti. PAN bu sıralamayı 2012 yılında açıkladı. 


“Rzeczpospolita” sıralamasında en yenilikçi şirket Comarch.

Uzun yıllardır ticaret ve hizmet sektöründe en yenilikçi Polonyalı şirketler sıralamasında hep en üst sıralarda yer alan Comarch, “Rzeczpospolita” Lista 2000 sıralamasında da en yenilikçi şirket unvanını aldı.


Comarch, saygın Truffle sıralamasında 

Truffle sıralaması, en iyi 100 Avrupalı BT liderini gösteren bir değerlendirmedir.


Comarch, CRN dergisinin verdiği "15.Yıldönümü Şirketi" heykelciğinin sahibi oldu

Tech Trends gala gecesinde "CRN" Polska dergisinin 15. yıldönümü ve aylık "CHIP" dergisinin 20. yıldönümünde Comarch, "15. Yıldönümü Şirketi" heykelciğine layık görüldü.


Profesör Janusz Filipiak’a IEEE İletişim Topluluğu Ödülü 

Comarch SA'nın kurucusu ve CEO'su Profesör Janusz Filipiak, 2012 yılının IEEE İletişim Topluluğu Öne Çıkan Sektör Lideri Ödülü'ne layık görüldü.

Comarch dünya çapında büyümesini başarıyla sürdürürken, Profesör Filipiak'ın bu önemli ödüle aday gösterilmesiyle şirketin başarısı tescillenmiş oldu. Filipiak'ın 100'ün üzerinde yayımlanmış BT makalesinden bazıları da “IEEE Transactions on Communications” ve “IEEE Journal on Selected Areas in Communications” dergilerinde yayımlanmıştır.

Profesör Filipiak, yeni teknoloji dünyasından IEEE ödülü için aday gösterilen dokuzuncu isimdir. 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana, jürinin telekomünikasyon dünyasından bu ödülü hak eden bir temsilci bulamadığı üç yıl olmuştur.

Filipiak'ın Bridging the Broadband Divide konferansı sırasında bu değerli ödülü aldığı tören Budapeşte'de yapılmıştır. IEEE İletişim Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlik, uluslararası düzeyde iletişime ithaf edilmiştir. 


Comarch için Altın Web Sitesi ödülü

Comarch’ın web sitesi, sWIG80 şirketleri kategorisinde Altın Web Sitesi VI yarışmasını kazandı. Yarışmanın ikinci aşamasında Comarch, yarışmadaki web siteleri arasında en yüksek puanı alan aday oldu.


2012 IBM Yılın Çözüm Ortağı Ödülü

Comarch, SOHO pazarında elde ettiği yüksek IBM çözümleri satış rakamlarıyla 2012 IBM Yılın Çözüm Ortağı ödülüne layık görüldü.


Comarch M2M Platformu, WinsPipeline’ın 2013 İnovasyon Ödülünü Aldı

Dünya çapında bir yazılım şirketi ve sistem entegratörü olan Comarch, bugün M2M Platformunun, "Bağlanılırlıkta İnovasyon" dalında Pipeline’ın 2013 İnovasyon Ödülüne layık görüldüğünü duyurdu. Comarch, mobil operatörlerin "Akıllı Bağlanılırlık" sağlaması ve M2M pazarında başarılı olmasına olanak tanıyan M2M çözümleriyle tanınmaktadır.

"Bağlanılırlıkta İnovasyon" kategorisi, bağlanılırlık ve iletişim, veri ve eğlence hizmetleri alanlarının genişletilmesine yardımcı olan inovasyonları kapsamaktadır. Pipeline dünyanın önde gelen iletişim ve eğlence teknolojisi dergisidir. 

Comarch Telekomünikasyon Başkan Yardımcısı ve Kurul Üyesi Piotr Piatosa, bu konuyla ilgili şunları söylemiştir: "Comarch'ın pazardaki 20 yıllık varlığıyla edindiği sağlam deneyimin bir parçası olan Comarch M2M platformunun, kapsamlı bir inceleme ve değerlendirme sürecinden geçerek sektörün uzmanları tarafından onaylanması bizi gururlandırmıştır. Bu, kesinlikle ürün inovasyonuna dayanan pazara açılma stratejimizin bir diğer sonucudur."

Comarch M2M Platformu, mobil telekomünikasyon operatörlerinin otomotiv, perakende ve ödeme, lojistik ve ulaştırma, tüketici elektroniği, sağlık hizmetleri, endüstriyel ve akıllı işletme, güvenlik ve gözetim, enerji ve doğal kaynaklar, akıllı şehir ve akıllı evler de dahil olmak üzere birçok sektör için "Akıllı Bağlanılırlık" ve M2M hizmetleri sunmasını sağlar. Telekomünikasyon operatörlerinin SIM kartlarını yönetmesine, M2M hizmetlerinin değerlendirme ve ücretlendirmesini gerçekleştirmesine ve iş ortaklarına kolay, self-servis bir portal sunmasına olanak tanır.

Ödül sahipleri, 13 Mayıs 2013 tarihinde Fransa'nın Nice şehrinde Les Salons de La Rotondre Lenôtre'de düzenlenen 2013 Pipeline İnovasyon Ödülleri resepsiyonunda duyurulmuştur.

Pipeline İnovasyon Ödülleri, sektörün en yenilikçi iletişim teknolojileri ve şirketlerini belirlemek ve öne çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Bu ödüller, iletişim teknolojilerindeki gelişmelerden en çok etkilenen ve bu konuya en hakim olan kişiler ve kurumlar tarafından, türünün en objektif ve güvenilir ödülleri olarak tanınmış ve onaylanmıştır. Kazanan isimleri, analist topluluğunun etkin üyeleri ve önde gelen hizmet sağlayıcılarının üst düzey yöneticileri  belirlemektedir. 14 inovasyon kategorisinde yarışan adaylar arasından kazananlara özel bir COMET ödülü verilmiştir.

Pipeline dergisi Baş Editörü Scott St. John bu konuyla ilgili şu şekilde açıklama yapmıştır: "Bu yılın ödülleri, teknik alandaki inovasyonların ne kadar üst düzeyde olduğunu göstermiştir. Comarch'ın ödül alması, bize sektörün gerçek dünya sorunlarını ele almak ve son kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere ileriye doğru bir yönelim içinde olduğunu göstermiştir. Sektörün önde gelen hizmet sağlayıcıları ve analistlerinden oluşan jürimiz arasında Comarch'ın ödül alması memnuniyetle karşılanmıştır ve Comarch, Bağlanılırlıkta İnovasyon kategorisinde aldığı ödülle de iş dünyasında gerçek inovasyon örneği olarak adeta parlayan bir yıldız olmuştur."

Comarch M2M Platformu hakkında daha fazla bilgi için lütfen m2m.comarch.com adresini ziyaret edin.


 

2012

2012 Altın Web Sitesi ödülü - Comarch

Comarch web sitesi, sWIG80 şirketleri kategorisinde Altın Web Sitesi V yarışmasını kazanmıştır. Comarch, yarışmadaki web siteleri arasında en yüksek puanı alan aday olmuştur.


Profesör Janusz Filipiak'a Polonia Restituta özel nişanı verildi

Polonya Cumhurbaşkanı, Comarch'ın kurucusu ve başkanı Profesör Janusz Filipiak'a dernek ve sosyal etkinliklerdeki başarıları ve ülke ekonomisinin kalkınması için sağladığı üstün hizmetlerden dolayı Polonia Restituta özel nişanını sunmuştur.


2011 IBM Yılın Çözüm Ortağı Ödülü

Comarch, SOHO pazarında elde ettiği yüksek IBM çözümleri satış rakamlarından dolayı 2011 IBM Yılın Çözüm Ortağı unvanını almıştır.


Comarch'ın web sitesi, üst üste ikinci yılda e-diament Forbes & Onet.pl ödülünü almıştır.

Forbes& Onet.pl, üst üstüne ikinci kez Malopolskie bölgesindeki en iyi şirket web sitesi olarak Comarch'ı seçmiştir.


EFL SA ile uzun soluklu ve etkin işbirliği ödülü

Comarch, SEM pazarı için Avrupa Leasing Fonu’ndan (EFL SA) BT finansman çözümleri sunan en önemli BT ortağı seçilmiştir.


 

2011

Comarch, 2011 - Yılın Microsoft İş Ortağı seçilmiştir.

Comarch, 2011 yılındaki Microsoft yazılım lisanslarındaki üstün satış başarısı nedeniyle ISV (Bağımsız Yazılım Satıcısı) Royalty kategorisinde 2011 - Yılın Microsoft İş Ortağı seçilmiştir.


Comarch Uygulaması Nedeniyle Alınan Ödül

Bir kanalizasyon sisteminin matematiksel modellemesiyle ilgili projeyle "sektörün en iyi BT uygulamaları" unvanı kazanılmıştır. Proje, Comarch tarafından Varşova'nın Belediye Su ve Kanalizasyon Birimi için yürütülmüştür. Projenin başarısı, aylık New Industry Economic yayını editörleri ve ekonomi portalı WNP.pl ile birlikte PTWP Group tarafından ödüllendirilmiştir.


Forbes Diamonds

Seçkin Forbes Diamonds listesinde yer alan Comarch SA, 2010 yılı için, 250 milyon zl'nin üzerinde satışdan gelen yüksek gelir kategorisi ve 50-250 milyon zl arası satış getirisi olan orta ölçekli işletme kategorisi olmak üzere, iki kategoride ödüle layık görülmüştür.


Polonya'nın en yenilikçi üç şirketinden biri olarak Comarch 

2009 yılında Polonya Bilimler Akedemisi’nin Ekonomi Enstitüsü tarafından yürütülen Polonya Ekonomisindeki İnovasyon Raporuna göre Comarch, 2008 yılında araştırma ve geliştirme alanında Polonyalı yatırımcılar listesinde üçüncü sıraya yerleşmiştir. Comarch, en yenilikçi şirketlerden biri olarak Bilimler Akedemisi'nde düzenlenen özel bir toplantı sırasında ödülünü almıştır.


Rzeczpospolita: 2010 Yılının EN YENİLİKÇİ Şirketi Comarch 

Comarch,  “Rzeczpospolita” ve “Dobra firma” ekindeki 2000 Polonyalı şirket listesinde iki yıl arka arkaya en yenilikçi şirket seçilmiştir. Krakov menşeili şirket, 2009 yılındaki gelirin yaklaşık %11'ini (2008: %19) araştırma ve geliştirme faaliyetleri için harcamıştır.


2010 - MICROSOFT Yılın İş Ortağı Ödülü

Comarch, 2010 yılında Microsoft yazılım lisansları alanındaki üstün satış rakamları nedeniyle Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları kategorisinde 2010 - Yılın Microsoft İş Ortağı seçilmiştir.


2010 - IBM Yılın Çözüm Ortağı Ödülü

Comarch, SOHO pazarında elde ettiği IBM çözümleri yüksek satış düzeyi nedeniyle 2010 yılı için Yılın IBM Çözüm Ortağı ödülüne layık görülmüştür.


Małopolskie Innvation Tree

Małopolskie Innovation Tree, ekonomideki üstün performansıyla Malopolskie Voyvodalık Kurumuna verilen bir ödüldür ve Kyrnica'daki Ekonomi Zirvesi sırasında sahibini bulmuştur. Bu ödül, Comarch ve Comarch'ın CEO'su Janusz Filipiak için sembolik bir ödüldür.


Avrupa Şirketi

Comarch, Avrupa Şirketleri Yarışmasının ilkinde Yenilikçi Ürün kategorisinde ödüle layık görülmüştür. Yarışma, “Gazeta Prawna” gazetesi ve ortakları Fortis Bank Polska ile Fundusz Online portal tarafından düzenlenmiştir. Yapısal fonlar tarafından finansman desteği alan projenin amacı, yenilikçi iş fikirlerini uygulayacak, seçkin girişimci grubunun belirlenmesiydi. Yarışmanın sponsorluğunu  Bölgesel Kalkınma Bakanlığı ve Girişimciliği Geliştirme ve Koruma Kurumu üstlenmiştir.

 

Daha fazla bilgi ve öneriye ihtiyacınız var mı?

Bize iş ihtiyaçlarınızı söyleyin, biz size özel çözümlerimizi sunalım.